RC2010JK-071R6L
MFR.Part #
RC2010JK-071R6L
JLCPCB Part #
C4289614
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS