RC2010JK-071K5L
MFR.Part #
RC2010JK-071K5L
JLCPCB Part #
C1883569
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS