RC2010JK-0715KL
MFR.Part #
RC2010JK-0715KL
JLCPCB Part #
C326818
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS