RC2010JK-0713KL
MFR.Part #
RC2010JK-0713KL
JLCPCB Part #
C4184514
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS