RC2010FK-1362RL
MFR.Part #
RC2010FK-1362RL
JLCPCB Part #
C3929925
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS