RC2010FK-1315RL
MFR.Part #
RC2010FK-1315RL
JLCPCB Part #
C6165522
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS