RC2010FK-079R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-079R1L
JLCPCB Part #
C877674
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS