RC2010FK-07953RL
MFR.Part #
RC2010FK-07953RL
JLCPCB Part #
C877662
Description
-55℃~+155℃ 750mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS