RC2010FK-074R42L
MFR.Part #
RC2010FK-074R42L
JLCPCB Part #
C877486
Description
-55℃~+155℃ 4.42Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS