RC2010FK-074R12L
MFR.Part #
RC2010FK-074R12L
JLCPCB Part #
C877483
Description
-55℃~+155℃ 4.12Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS