RC2010FK-074K99L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-074K99L
JLCPCB Part #
C877477
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.99kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS