RC2010FK-074K12L
MFR.Part #
RC2010FK-074K12L
JLCPCB Part #
C877471
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS