RC2010FK-07422RL
MFR.Part #
RC2010FK-07422RL
JLCPCB Part #
C877433
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS