RC2010FK-073R57L
MFR.Part #
RC2010FK-073R57L
JLCPCB Part #
C877418
Description
-55℃~+155℃ 3.57Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS