RC2010FK-073K74L
MFR.Part #
RC2010FK-073K74L
JLCPCB Part #
C877406
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS