RC2010FK-073K09L
MFR.Part #
RC2010FK-073K09L
JLCPCB Part #
C877397
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS