RC2010FK-07392RL
MFR.Part #
RC2010FK-07392RL
JLCPCB Part #
C877391
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS