RC2010FK-0734RL
MFR.Part #
RC2010FK-0734RL
JLCPCB Part #
C877370
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS