RC2010FK-0734K8L
MFR.Part #
RC2010FK-0734K8L
JLCPCB Part #
C877367
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS