RC2010FK-07300KL
MFR.Part #
RC2010FK-07300KL
JLCPCB Part #
C877339
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS