RC2010FK-072R94L
MFR.Part #
RC2010FK-072R94L
JLCPCB Part #
C877338
Description
-55℃~+155℃ 2.94Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS