RC2010FK-072R8L
MFR.Part #
RC2010FK-072R8L
JLCPCB Part #
C877337
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS