RC2010FK-072K94L
MFR.Part #
RC2010FK-072K94L
JLCPCB Part #
C877318
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS