RC2010FK-072K61L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-072K61L
JLCPCB Part #
C877312
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS