RC2010FK-072K55L
MFR.Part #
RC2010FK-072K55L
JLCPCB Part #
C877311
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS