RC2010FK-072K2P
MFR.Part #
RC2010FK-072K2P
JLCPCB Part #
C6966093
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS