RC2010FK-072K1L
MFR.Part #
RC2010FK-072K1L
JLCPCB Part #
C877303
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS