RC2010FK-0729R4L
MFR.Part #
RC2010FK-0729R4L
JLCPCB Part #
C877300
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS