RC2010FK-0726K7L
MFR.Part #
RC2010FK-0726K7L
JLCPCB Part #
C877280
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS