RC2010FK-07267RL
MFR.Part #
RC2010FK-07267RL
JLCPCB Part #
C877278
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS