RC2010FK-07226KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2010FK-07226KL
JLCPCB Part #
C877245
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS