RC2010FK-071R27L
MFR.Part #
RC2010FK-071R27L
JLCPCB Part #
C877211
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS