RC2010FK-071ML
MFR.Part #
RC2010FK-071ML
JLCPCB Part #
C326719
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS