RC2010FK-071K47L
MFR.Part #
RC2010FK-071K47L
JLCPCB Part #
C877185
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS