RC2010FK-071K43L
MFR.Part #
RC2010FK-071K43L
JLCPCB Part #
C877184
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS