RC2010FK-071K33L
MFR.Part #
RC2010FK-071K33L
JLCPCB Part #
C877181
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS