RC2010FK-071K27L
MFR.Part #
RC2010FK-071K27L
JLCPCB Part #
C877179
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS