RC2010FK-0715RL
MFR.Part #
RC2010FK-0715RL
JLCPCB Part #
C877129
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS