RC2010FK-07140KL
MFR.Part #
RC2010FK-07140KL
JLCPCB Part #
C877107
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS