RC2010FK-0711RL
MFR.Part #
RC2010FK-0711RL
JLCPCB Part #
C877081
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS