RC2010FK-0710R2L
MFR.Part #
RC2010FK-0710R2L
JLCPCB Part #
C877065
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS