RC1218JK-0775RL
MFR.Part #
RC1218JK-0775RL
JLCPCB Part #
C876245
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS