RC1218JK-074R3L
MFR.Part #
RC1218JK-074R3L
JLCPCB Part #
C876219
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS