RC1218JK-07430RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1218JK-07430RL
JLCPCB Part #
C876210
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS