RC1218JK-073K3L
MFR.Part #
RC1218JK-073K3L
JLCPCB Part #
C876202
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS