RC1218JK-0720RL
MFR.Part #
RC1218JK-0720RL
JLCPCB Part #
C876168
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS