RC1218JK-071R1L
MFR.Part #
RC1218JK-071R1L
JLCPCB Part #
C876160
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS