RC1218JK-071K1L
MFR.Part #
RC1218JK-071K1L
JLCPCB Part #
C876152
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS