RC1218JK-07120KL
MFR.Part #
RC1218JK-07120KL
JLCPCB Part #
C876133
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS