RC1218FK-076R8L
MFR.Part #
RC1218FK-076R8L
JLCPCB Part #
C1702784
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS